سایت Aptoide.com یک سایت مرجع برای برنامه و بازی های اندروید می باشد ولی برای دانلود فایل های آن باید نرم افزار مارکت آن بر روی گوشی نصب شده باشد! و یکی یکی مارکت های دلخواه به آن اضافه شود که برای این کار کافیست نرم افزارهای مشهور را جست جو نمایید. ولی برای دانلود از طریق کامپیوتر و بدون نصب نرم افزار مخصوص آموزشی را برای شما تهیه کرده ام که می توانید از ادامه مطلب آن را بخوانید.

در مورد سایت Aptoide که یک سایتی هست که کاربران بر اساس نرم افزارها و بازی هایی که در آن قرار می دهند امتیازهایی برخوردار می شودند که در آن همه نرم افزارهای رایگان و پولی و کرک شده موجود می باشد. و همچنین نرم افزارها و بازی های مناسب برای سنین بزرگسال (+۱۸) و بد افزارهایی هم در بین آنها مشاهده می شود که سعی کنید نرم افزارهای شناس را نصب کنید.

برای پیدا کردن نرم افزار یا بازی و کلا دانلود فایل نصبی برای اندروید ما باید از سایت موبایلی استفاده کنیم : m.aptoide.com

در بخش های آن همچون برترین ها و جدیدترین ها را می توانید مشاهده کنید یا از بالا در فیلد جست جو عبارت مورد نظر را نوشته و در انتها بر روی دکمه Install واقع در صفحه بازی یا نرم افزار کلیک کنید تا یک فایل myapp بهش شما بدهد. این فایل حاوی اطلاعات نام فایل، MD5 و لینک دانلود آن به همراه اطلاعات دیگر می باشد که به فرمت XML درآمده است.

هم شما می توانید فایل را با Notepad باز کنید و در بین تگ get آن لینک را مشاهده کنید و یا می توانید از نرم افزار زیر استفاده کنید.
AptoideDownloader_v1.0-[By_Mehrdad32.IR]

که در آن شما کافی هست فایل myapp دانلودی را با آن باز کنید یا با ماس یکی یا چند تای آن را گرفته و روی برنامه رها کنید تا در لیست پایینی آن لینک های دانلود را مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر کدام لینک کپی می شود و با دابل کلیک در مرورگر باز می شود.

منبع مطلب:
mehrdad32.ir