ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22
    76,490
    مدیر کل سایت مدیر کل سایت

پیش فرض ❤فری پرمیوم 6 ساله شد❤همراه با هدیه و تخفیف های ویژه

با یک ساعت تاخیر...

باعث مسرت و خوشحالی بنده است که یک بار دیگر تونستم 20 خرداد ماه سالروز افتتاح سایت فری پرمیوم اینبار برای ششمین سال رو به همه کاربران سایت تبریک بگم

خرسندیم که تا به امروز در خدمت نزدیک به 35 هزار عضو از هموطنان ایرانی بودیم و به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین انجمن کرکینگ در حال فعالیت هستیم

در طول این مدت انجمن فری پرمیوم با فراز و نشیب های زیادی دست به گریبان بود و مثل گذشته دوستانی در این مدت به سایت پیوستند و دوستانی هم از ما جدا شدند که جا داره از تک تک اون ها چه دوستانی که هم اکنون پیش ما هستند و چه دوستانی که در حال حاضر تو سایت فعالیت ندارند و دوستانی که از طریق کانال های تلگرامی از ما حمایت کردن تشکر کنم و مطمئنن فری پرمیوم به کمک تک تک این دوستان به اینجا رسیده

در پایان از همه کاربران عزیز سایت دعوت میکنم به سه سوال زیر پاسخ دهید:
    1- چطوری با سایت آشنا شدید ؟
    2- به نظر شما فری پرمیوم تونسته به هدف خودش در 6 سال گذشته برسه یا خیر ؟
    3- بهترین خاطره ای که یا لحظه ای که در سایت با ما تجربه کردید چی بود ؟

به 6 تا از دوستانی که در این تاپیک شرکت کنند و به سوالات پاسخ بدند به قید قرعه یکماه اشتراک VIP انجمن تعلق خواهد گرفت

همچنین طبق رسم هرساله تخفیف و هدایای ویژه ای رو اشتراک ها قرار خواهد گرفت تا کاربرانی که قصد دارند به کاربران ویژه ما بپیوندند یا کاربرانی که قصد تمدید دارند و میخوان اعتبار اشتراک خودشون رو افزایش بدن از این فرصت استفاده کنند.
    اشتراک های 6 ماه و یکساله بیشترین تخفیف رو در دوسال اخیر خورده و همچنین هدیه ای برای این دواشتراک در نظر گرفته شده.
    همچنین مثل سابق برای سایر اشتراک ها روزهایی به عنوان هدیه به اکانت افزوده شده است.

خریداری اشتراک 1 ماهه VIP انجمن = دریافت 10 روز اشتراک هدیه به مناسبت تولد 6 سالگی ( 30+10=40روز ) به قیمت 9000 تومان

خریداری اشتراک 2 ماهه Diamond انجمن = دریافت 15 روز اشتراک هدیه به مناسبت تولد 6سالگی( 60+15=75روز ) به قیمت 24000 تومان

خریداری اشتراک 3 ماهه Diamond انجمن = دریافت 20 روز اشتراک هدیه به مناسبت تولد 6 سالگی ( 90+20=110روز ) به قیمت 35000 تومان

خریداری اشتراک 6 ماهه
    Diamond انجمن = دریافت 20 هزارتومان تخفیف ویژه به مناسبت تولد 6 سالگی به قیمت 55000 تومان

خریداری اشتراک یکساله Diamond انجمن = دریافت 65 هزارتومان تخفیف ویژه به مناسبت تولد 6 سالگی به قیمت 79000 تومان

و یک هدیه ویژه برای کاربرانی که اکانت شش ماهه و یکساله خریداری نمایند و یا اکانت خود را تمدید کنند.در کانال تلگرامی فری پرمیوم این لیست پین شده است ( برای ورود به کانال کلیک کنید )
    بعد از خرید اشتراک در تلگرام یا پیام خصوصی انجمن میتونید هدیه خود را دریافت کنید.

کاربرانی که در حال حاضر مشترک ویژه ما هستند با خرید اشتراک جدید اعتبار اون ها با اشتراک قبلیشون ادغام خواهد شد

---------> نحوه خرید اشتراک ویژه <---------

کاربران از این پس میتونند با مراجعه به لینک زیر اشتراک مورد نظر خودشون رو با کارت های عضو شتاب و داشتن رمز دوم خریداری کنند
    تا اکانتتون بعد از پرداخت به صورت آنی فعال بشه ( تمام مراحل فعالسازی به صورت خودکار انجام میشه و نیاز به فعال سازی دستی نمی باشد )

http://free-premium.ir/payments.php

بعد از ورود به لینک بالا و انتخاب اشتراک مورد نظر طبق عکس زیر گزینه سفارش رو کلیک کنید سپس در صفحه بعد خرید اشتراک ویژه از درگاه مورد نظر رو انتخاب نمایید.

در صفحه بعد به درگاه بانکی منتقل میشید و با وارد کردن مشخصات بانکی خودتون و زدن گزینه تکمیل خرید در انتها پردخت شما انجام خواهد شد و اشتراک شما فعال می شود.

در صورت وجود هرگونه مشکل هنگام پرداخت یا مغایرت در اشتراک ویژه از طریق آیدی زیر با مدیر درارتباط باشید
    آیدی تلگرام مدیریت : MASTEROC7@

تخفیف و هدایا فقط تا ساعت 24 روز جمعه این هفته اعتبار دارد و بعد از اون اشتراک ها به حالت سابق برخواهد گشت.

غم آلود مباش! این جماعت به نیش زدن عادت دارند … سال هاست که به ” هوای بارانی می گویند ” خراب
    73
    کاربر Diamond

سلام من هم به نوبه خودم این روز رو به شما مجید جان و کاربرای عزیز تبریک میگم و آرزوی موفقیت روز افزون براتون دارم.

اما در رابطه با سه سوالی که مطرح کردید:

1- چطوری با سایت آشنا شدید ؟ من از اوایل اردیبهشت 93 عضو سایت شدم و چند ماه قبلش از طریق یکی از قدیمی های انجمن به نام هامون ( که فکر میکنم امروز دیگه در سایت حاضر نیستند ) به طور غیرمستقیم با انجمن آشنا شدم. در اصل یکی از قدیمیای سایت شاید بشه گفت باشم با سابقه ی بالغ برا 5 سال
    2- به نظر شما فری پرمیوم تونسته به هدف خودش در 6 سال گذشته برسه یا خیر ؟
    تجربه 4 ساله ی تمدید اکانت توسط بنده خودش موید این نکتس که فری پرمیوم به اهدافش از نظر من رسیده...به نظر من فری پرمیوم نه تنها یکی از قدیمی هاست بلکه تونسته تا حدی رسالت خودش رو حفظ کنه و اگه نگم صد در صد با درصد بالایی راه خودش رو مثل روزای اول ادامه بده و تو این مسیر انحراف کمی رو تجربه کنه
    3- بهترین خاطره ای که یا لحظه ای که در سایت با ما تجربه کردید چی بود ؟
    بهترین خاطره زمانی بود که فهمیدم فری پرمیوم اکانت زبیگز رو داره و میشه با اون فایلای تورنت رو لیچ کرد و اونا رو با سرعت بالا دانلود کرد ( اولین خاطره ای که شاید به ذهنم اومد رو گفتم )

در مجموع آرزوی موفقیت روزافزون دارم برای شما و امیدوارم پرقدرت تر از قبل به کارتون ادامه بدید
    76,490
    مدیر کل سایت مدیر کل سایت

ممنون از دوستانی که در نظر سنجی شرکت کردند
    قرعه کشی انجام خواهد شد و اشتراکی کاربرانی که برنده شدند فعال خواهد شد.
    غم آلود مباش! این جماعت به نیش زدن عادت دارند … سال هاست که به ” هوای بارانی می گویند ” خراب
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)