ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25
    3,423
    تیم کرک فری پرمیوم

پیش فرض اکانت پرمیوم و اختصاصی سایت کاهش پینگ WTFast مخصوص بازی Apex Legends

بازی جدید و محبوب Apex Legends که به صورت آنلاین و کاملا رایگان چند هفته ای هست منتشر شده و در چندروز اول انتشارش بیش از 10 میلیون کاربر به صورت همزمان داشته
    ولی این بازی برای ما تحریم می باشد و استفاده از فیلترشکن ها نیز پینگ شما بسیار بالا میبره

ما تعدادی اکانت پرمیوم از سایت کاهش پینگ مخصوص این بازی برای شما آماده کردیم هر اکانت رو برای یک نفر ارسال خواهیم کرد

برای استفاده نرم افزار Origin و بازی رو نصب کنید و بعد از طریق نرم افزار کاهش پینگ (کانکشن که در پایین لینک دانلودش رو برای شما قرار دادیم) بازی Apex Legends را استارت کنید ...
    همچنین میتونید قبل از استارت سرور رو به صورت دستی تغییر بدید و به بهترین سرور متصل بشید ... سرور پیشنهادی هم از کشور های المان و دانمارک هستن

دوستانی که نیاز به اکانت کاهش پینگ این بازی دارند درخواستشون رو داخل تاپیک ثبت کنند تا اکانت براشون ارسال بشه
    لطفا فقط دوستانی که نیاز دارند درخواست بدند, اکانت این سایت به دلیل اینکه سروری در ایران نداره فقط بدرد این بازی میخوره
    درخواستتون رو به صورت واضح داخل تاپیک ثبت کنید

لینک دانلود کانکشن کاهش پینگ
    متن مورد نظر قفل شده است برای نمایش رو دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده صفحه را رفرش کنید )

استفاده اشتراکی از اکانت ها مجاز نمیباشد و سایت اجازه اتصال حداکثر 1 نفر رو به هر اکانت میده
    پس برای سالم موندن اکانتی که براتون استفاده شده از دادن اکانت به دوستانتون خودداری کنید.
    فقط کاربران که اعتبار اکانتشون به پایان رسیده باشه حق درخواست مجدد اکانت دارند ( فقط داخل پیام خصوصی در پاسخ به پیام خصوصی که اکانت براتون ارسال شده درخواست دوباره کنید و از درخواست دوباره داخل تاپیک خودداری کنید )

اکانت ارسالی به هر نحوی خراب بشه (تغییر رمز , تغییر مشخصات و یا پخش شدن اکانت ) شامل درخواست مجدد اکانت نخواهد بود.
    ویرایش توسط SOA2426 : 2019/02/13 در ساعت 12:17
    0
    کاربر Diamond

برا منم بفرسید مرسی
    125
    کاربر Diamond

ممنون می شم اگر برا منم ارسال کنید
    ممنون
    بچه که بودم ،به این امید که روزی بزرگ می شم زندگی کردم. حالا که بزرگ شدم ،به چه امیدی زندگی کنم ؟؟؟!!!

PinkFloyd
    ?Did you see the frightened ones
    ?Did you hear the falling bombs
    Did you ever wonder why we had to run for shelter when the
    ?Promise of a brave new world unfurled beneath a clear blueSky
    Goodbye, blue sky
    1,914
    کاربر Diamond

سلام . این فقط برای اکانت همین بازیه ؟ اگه بازی های دیگه هم جواب میده زحمت بکش یدونه برام بفرست
    6
    کاربر Diamond

لطف کنید برای من هم ارسال کنید. با سپاس
    0
    کاربر Diamond

سلام
    ممنون میشم اگر برای من هم ارسال کنید. حیلی برای پینگ و اتصال این بازی به مشکل خوردم.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)