ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30
    73,979
    مدیر کل سایت مدیر کل سایت

پیش فرض ❤فری پرمیوم 5 ساله شد❤همراه با هدایا و تخفیف های ویژه

باعث مسرت و خوشحالی بنده است که یک بار دیگر تونستم 20 خرداد ماه سالروز افتتاح سایت فری پرمیوم اینبار برای پنجمین سال رو به همه کاربران سایت تبریک بگم

در طول این مدت انجمن فری پرمیوم با فراز و نشیب های زیادی دست به گریبان بود و مثل گذشته دوستانی در این مدت به سایت پیوستند و دوستانی هم از ما جدا شدند که جا داره از تک تک اون ها چه دوستانی که هم اکنون پیش ما هستند و چه دوستانی که در حال حاضر تو سایت فعالیت ندارند و دوستانی که از طریق کانال های تلگرامی از ما حمایت کردن تشکر کنم و مطمئنن فری پرمیوم به کمک تک تک این دوستان به اینجا رسیده
    و مطمئن باشید ما لطف عزیزانی که در زمان فیلترینگ سایت کنار ما بودند و از ما حمایت کردند رو هیچوقت فراموش نخواهیم کرد

در پایان از همه کاربران عزیز سایت دعوت میکنم به سه سوال زیر پاسخ دهید:
    1- چطوری با سایت آشنا شدید ؟
    2- به نظر شما فری پرمیوم تونسته به هدف خودش در 5 سال گذشته برسه یا خیر ؟
    3- بهترین خاطره ای که یا لحظه ای که در سایت با ما تجربه کردید چی بود ؟

به 5 تا از دوستانی که در این تاپیک شرکت کنند و به سوالات پاسخ بدند به قید قرعه یکماه اشتراک VIP انجمن تعلق خواهد گرفت

همچنین طبق رسم هرساله تخفیف و هدایای ویژه ای رو اشتراک ها قرار خواهد گرفت تا کاربرانی که قصد دارند به کاربران ویژه ما بپیوندند یا کاربرانی که قصد تمدید دارند و میخوان اعتبار اشتراک خودشون رو افزایش بدن از این فرصت استفاده کنند.

خریداری اشتراک 45 روزه VIP انجمن = دریافت 10 روز اشتراک هدیه به مناسبت تولد 5 سالگی ( 45+10=55 روز ) به قیمت 9000هزار تومان

خریداری اشتراک 90 روزه Diamond انجمن = دریافت 20 روز اشتراک هدیه به مناسبت تولد 5 سالگی( 90+20=110 روز ) به قیمت 23000هزار تومان

خریداری اشتراک 180 روزه Diamond انجمن = دریافت 30 روز اشتراک هدیه به مناسبت تولد 5 سالگی ( 180+30=210 روز ) به قیمت 39000 هزار تومان

خریداری اشتراک یکساله Diamond انجمن =
    دریافت40 هزارتومان تخفیف ویژه به مناسبت تولد 5 سالگی ( 365 روز ) به قیمت 55000 هزار تومان

کاربران Diamond به بخش VIP نیز دسترسی دارند ولی کاربران VIP تنها به همین بخش دسترسی خواهند داشت ( اشتراک
    Diamond یک درجه بالاتر از VIP می باشد )

---------> نحوه خرید اشتراک ویژه <---------
    کاربران از این پس میتونند با مراجعه به لینک زیر اشتراک مورد نظر خودشون رو خریداری کنند
    تا اکانتتون بعد از پرداخت به صورت آنی ( همون لحظه به صورت خودکار ) فعال بشه
    http://free-premium.ir/payments.php

بعد از ورود به لینک بالا و انتخاب اشتراک مورد نظر گزینه سفارش رو کلیک کنید سپس در صفحه بعد خرید اشتراک ویژه رو انتخاب نمایید
    ( انتقال به صفحه بانکی حدود چند ثانیه زمان بر می باشد لطفا صبور باشید )

در صورتی که با درگاه بالا مشکل پرداخت دارید یک پیام خصوصی در سایت و یا تلگرام برای بنده ارسال کنید تا یک درگاه جدید براتون ارسال بشه
    آیدی تلگرام مدیریت : MASTEROC7@

تخفیف و هدایا فقط به مدت 7 روز یعنی تا یکشنبه 27 خرداد اعتبار خواهد داشت و بعد از اون اشتراک ها به حالت قبل برمیگرده

همچنین تمامی کاربران اعم از رایگان و ویژه حتما در کانال تلگرامی فری پرمیوم عضو باشند تا در این 7 روز از هدایا بهره مند شوندجهت ورود اینجا کلیک کنید

غم آلود مباش! این جماعت به نیش زدن عادت دارند … سال هاست که به ” هوای بارانی می گویند ” خراب
    5
    کاربر Diamond

باسلام به همه فری پریمیومی ها
    انشالله 50 سالگی تبریک بگیم

من با سایتای مشابه خارجی کار میکردم، که یه روز دنبال اکانت zbigz (یادش گرامی) میگشتم، اون روز همه اکانتا از کار افتاده بودن، علی رغم اینکه اون موقع هیچ چیز به درد بخوری از سایتای داخلی پیدا نمیشد، نمی دونم چرا و با چه امیدی فارسی گوگل کردم و بین چنتا سایت به فری وصل شدم، شک داشتم که واقعاً جواب بده_به مجید() ادمین محترم پیام دادم که اگه zbigz کار میده من عضو دیا بشم، ایشون گفتند قول هایی که در معرفی سایت اومده تضمینی هست و هرموقع بر خلاف قول های سایت بود، هزینه شما عودت داده میشه. ما هم اعتماد کردیم و عضویت یکساله رو گرفتم و در نهایت
    جواب اعتمادمو گرفتم_ممنونم مجید جان_تولد فری مبارک

قطعاً رسیده، اما الان دیگه به نظرم اهدافش باید متفاوت و جدی تر از اهداف سال اول، دوم ... و پنجم باشه___ارزوی موفقیت

بهترینی وجود نداره، چون اتفاقای خوب کم نبودن_از همیشه پاسخگو بودن ادمین گرفته تا اکانتهای کمیاب و فرینتها_____انشالله ادامه داره
    2
    کاربر سایت کاربر سایت

با سلام و عرض تبریک خدمت تمامی کاربران انجمن و مدیران محترم
    دنبال اکانت سایت فیلم بودم که با جستجو در گوگل با اینجا آشنا شدم
    بله انجمن موفق بوده و تونسته انتظارات رو برآورده کنه.
    اکانت سایت نماوا رو یکی از دوستان گزاشته بود که خیلی خوب بود و ۲ ۳ روز پشت هم کلی فیلم دیدیم.

...
    23
    کاربر Diamond

1-تو بخش کامنت های تاینی موویز یه نفر سایتو معرفی کرده بود
    2-سایت عالی بوده فقط بخش کرک ترکر های خصوصی مثل iptorrents قبلا داشت که دیگه کرک نشد
    3-اکثر لحظات تو این سایت واسم خاطرات خوبه
    3
    کاربر سایت کاربر سایت

1- از طریق جستجو داخل گوگل و پیگیری اکانت وبسایت های آموزشی
    2- فری پریمیوم در بهترین و قویترین از نوع فعالیت به خصوص خودش در کشور هست . در حقیقت امروز اگر چنین فعالیت هایی انجام نمیشد بسیاری از افراد که دسترسی به حساب و کارت های بانکی بین المللی ندارند که اکثریت جمعیت کشور رو شامل میشه هیچوقت به اکانت های پریمیوم دست پیدا نمیکردند. بسیار ممنونم از تمام تلاش هایی که صورت گرفته و امیدوارم مثل همیشه پرقدرت ادامه بدید و شاهد پیشرفت روز افزون فری پریمیوم باشیم.
    3- نیاز شدیدی به یکی از اکانت های پریمیوم وبسایت ها در روزی که فقط 2 ساعت تا تحویل پروژه ای زمان داشتم و هر کاری کردم حتی پرداخت پول برای خرید اکانت موفق نشدم دقیقا 1 ساعت از فرصتم برای تحویل پروژه باقی مونده بود که گوشیمو داشتم چک میکردم و مرورگر گوشیمو باز کردم صفحه وبسایت فری پریمیوم از قبل مونده بود . به فکرم زد که همینجا چک کنم شاید اکانت مورد نظرم اینجا باشه ... بعد از دو دقیقه جستجو دیدم اکانت رو دوستان زحمت کشیدن و در عرض نیم ساعت سریعا مطلب مورد نظر رو گرفتم و ترجمه کردم و در سر زمان پروژه رو تحویل دادم. اون روز مطمئن شدم وجود فری پریمیوم و تمامی مدیران و دوستانی که فعالیت میکنند واقعا ضروری هست و بسیار مورد نیاز جامعه ما .
    2
    کاربر Diamond

با سلام
    در وهله اول تبریک میگم 5 سالگی سایتو.
    1- چند ساله پیش که میخواستم از سایت www.premiumize.me خریداری کنم بی خیالش شدم چون هزینه ش برام زیاد بود یادمه از آپلودسنترهای داخلی ناامید شده بودم مجدد میخواستم یه قیمت بگیرم (از طریق پرداخت با بیت کوین).
    در گوگل که سرچ کردم یهو سایت پرمیوم رایگان اومد

واردش شدم اینقدر مسائل جذاب داشت که راستش اولش ترسیدم. دیدم سایتی که اینقدر میتونه قوی باشه نکنه (با عرض معذرت) دام باشه برای اینکه منو هک کنه
    خلاصه با همه تدابیر یک اکانت یک ماهه گرفتم تا ببینم چقدر قابل اعتماد هست. بعد از اون باعث شد که اکانت یکساله تمدید بکنم.
    2- طی این مدتی که من آشنا شدم فراز و نشیب داشته ولی در کل نمره خیلی خوب میگیره.
    3- همین که آپلودسنترهای خارجی هک میشن و ما با هزینه کمتری از اونها استفاده میکنیم با وجود تحریم ها این لذت بخش ترین خاطرات من هست.
    داخل ایران یک آپلودسنتر داخلی داشته باشی برای نگهداری فایل هات و یک اکانت از فری پرمیوم (البته به شرط دسترسی به سایت آپلودد نامحدود) دیگه احساس محدودیت و مشکل در هزینه ها و دسترسی به همه فایلها در اینترنت نخواهی داشت.
    2
    کاربر سایت کاربر سایت

امیدوارم روز به روز پیشرفت بیشتری داشته باشیم در کنار همدیگه و صد ساله بشی فری پریمیوم ،ممنون
    1
    کاربر سایت کاربر سایت

منم 5 سالگی فری پرمیوم رو به همه تبریک میگم واقعا بهترین سایت کرکه من که خیلی باهاش حال میکنم

1- چطوری با سایت آشنا شدید ؟یکی از دوستان سایت شما رو به ما معرفی کرد گفت که پست های جالبی رو میزارید.

2- به نظر شما فری پرمیوم تونسته به هدف خودش در 5 سال گذشته برسه یا خیر ؟من در این مدتی که همراه شما بودم به نظرم به هدفتون به طور کامل رسیدید.

3- بهترین خاطره ای که یا لحظه ای که در سایت با ما تجربه کردید چی بود ؟بهترین خاطره من ترفند استفاده از اینترنت رایگان بود خیلی حال داد.

2
    کاربر Diamond

سلام
    منم 1سال ایی میشه اومدم و خیلی مفید بوده این سایت برام و انشالله که 100 ساله بشه
    و خیلی چیزهای جالب اینجا پیدا کردم ممنون از سایت خوب تون
    1,431
    کاربر مفید و فعال

1- چهار سال پیش تازه از سربازی برگشته بودم که دنبال اکانت آپلودسنتر و لیچر با این سایت آشنا شدم.
    2- حتما تونسته که هنوز پابرجاست! کجایند آن رقیبان مدعی؟!
    3-یه مدت معاون انجمن شده بودم یادش به خیر
    برقرار باشید.

3
    کاربر Diamond

همین امروز از گشت و گذار تو تلگرام پیداتون کردم
    همین امروز اشتراک یکساله از شما خریدم
    همین امروز 40 هزار تومان تخفیف برای اشتراک یکساله گرفتم و به جای پرداخت 95 هزار تومان ، 55 هزار تومان پرداختم .
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)